Informace

Firma nabízela:

Modelová kolejiště jsme dodávali na klíč, tedy s veškerým vybavením a ovládacími prvky, nezbytnými pro správné fungování celého kolejiště. Podle Vašeho zadání charakteristiky modelu, jsme vypracovali projekt, který obsahoval vše od kolejiva, krajinných prvků až po technické zázemí, tedy řídící komponenty. Zároveň jsme vypracovali rozpočet na celou stavbu. Průběžně jsme s Vámi konzultovali a upřesňovat detaily. Vypracovali jsme Vám přehledné plány s přesně zakreslenými prvky.

Zaměřovali jsme se především na kolejiště řízená digitálním systémem přes počítač nebo ovladač, ale elektricky ovládané kolejiště jsme Vám postavili též.

Na Vaše kolejiště jsme dodali funkční silniční provoz se všemi náležitostmi, které k němu patří, včetně železničních přejezdů se závorami. Autobusy, nákladní vozy, osobní a dodávkové vozy, ty všechny mohou na Vašem kolejišti společně s vlaky jezdit.

Zabývali jsme se také výrobou modelových dioramat. Podle Vašeho požadavku jsme zhotovili například úsek dvoukolejné tratě pro Vaše modely lokomotiv a vagónů. Na přání mohlo být celé diorama zakryto plexisklovým víkem a osvětlené.

Zhotovili pro Vás také zahradní železnici, která má své jedinečné kouzlo a nabízí mnoho možností. V případě zahradní železnice se ale jedná o větší měřítka, například G a 0. Použité kolejivo a ostatní materiály musí být odolné vůči povětrnostním vlivům.

Vyrobili jsme model Vašeho rodinného domu, sídla firmy nebo Vašeho projektu budoucí stavby. Zhotovilli jsme též modely známých dominant, ať už historických nebo moderních. Detailně zpracované a osvětlené modely jsme Vám dodali v krátkých dodacích lhůtách.

V naší práci klademe důraz na kvalitu, detail a Vaší spokojenost.

Navštivte také

Doména kitmal.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 3076 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména kitmal.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář